Wspólna sportowa zabawa przedszkolaków i ich rodziców podczas XIV Rambitu Przedszkolnego

Już po raz czternasty dzieci z malborskich przedszkoli oraz ich rodzice rywalizowali w sportowych dyscyplinach podczas corocznego Rambitu Przedszkolnego. W sobotnie (18.11) przedpołudnie w sali sportowej przy SP nr 5 było naprawdę głośno i kolorowo. Zawodom towarzyszyły ogromny doping i wielkie emocje oraz wola walki i chęć zwycięstwa.
W rywalizacji najwięcej punktów zdobyła drużyna zielonych składająca się z reprezentantów Przedszkola nr 10 i Przedszkola Tęcza, ale jak zapewniała prowadząca turniej Elżbieta Zalewska, klasyfikacja punktowa to tylko formalność, a zwycięzcami są wszyscy, dlatego wszystkie dzieci otrzymały z rąk Burmistrza Miasta Marka Charzewskiego jednakowe złote medale. Najważniejsze było sprawienie przyjemności przedszkolakom oraz możliwość wspólnego aktywnego spędzenia czasu wraz z ich rodzicami. 
dsc-1287-2004
Impreza przeprowadzona w atmosferze radości była kolejnym pozytywnym przeżyciem najmłodszych. Zmagania sportowe zapewniły również wiele wzruszeń kibicującym im najbliższym. Jak co roku była to wspólna zabawa i święto malborskich przedszkoli. Za rok jubileuszowy XV Rambit, na który już zaprosił burmistrz Marek Charzewski, zapowiadając zaakcentowanie jubileuszu oraz podkreślił szczególne znaczenie imprezy w naszym mieście.

Organizatorem imprezy jest Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta reprezentowany przez Jolantę Leszczyńską , która zadbała o to, aby oprócz medali dzieci otrzymały słodkie upominki a przedszkola wartościowe nagrody rzeczowe .
Organizator dziękuje za współorganizację malborskim przedszkolom oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 pani Elżbiecie Sumowskiej jak również młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.
dsc-0027-picture5a129dda4371a

dsc-0033-picture5a129de6c125a

dsc-0050-picture5a129de033e59

dsc-0072-picture5a129de171f14

dsc-1022-picture5a129deaa600d

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.